Posted by admin_zz / No comments

Копчене пиво: трохи віскі і створений ще один шедевр

Posted in All

Хто б міг подумати, що пиво можна змішувати з іншими алкогольними напоями і отримати при цьому унікальне смакове поєднання. Так, наша пивоварня Зёзя вирішили піти на ризикований експеримент і створити щось нове, унікальне, то, що ще особливо ніхто не робив і навіть не уявляє, що може вийти в результаті.

Як взагалі все почалося?

Наша команда прийняла рішення взяти участь в КоллабБірФесте. Ми з хлопцями з Одеського Ринку Їжі вже були знайомі, і відповідно скооперувалися для спільної роботи.

Потім почався мозковий штурм над питанням, що саме буде варитися. Тут кермо влади перейшли в руки нашого пивовара, Івана, у якого абсолютна влада в сфері пивоваріння. Завдання стояли приблизно такі:

Щоб вийшов унікальний сорт, який не має аналогів і конкурентів на фестивалі (ми не змовлялися з іншими пивоварнями, тому наосліп потрібно було придумати щось вкрай незвичайне, що не IPA вже точно).
Якось зв’язати це з баром (тут в справу вступив один з улюблених алкоголів Івана – віскі).
Зробити такий стиль, що ні ще зварений нашої пивоварнею (а, по суті, подібне поєднання можна зустріти вкрай рідко в цілому).
Що вийшло в результаті?

Копчений, бельгієць, віскі, дивний експеримент – неоднозначне пиво і вкрай цікавий результат для розширення свого пізнання про пиво, його варіаціях і багатогранності смаків. Копчене пиво – думаємо, що байдужим не залишиться ніхто, і кожен зможе відкрити для себе світ копченостей не тільки у вигляді різних ковбас.

Якщо ви бажаєте відкрити для себе наш новий сорт, тоді з радістю чекаємо Вас в одному із зазначених закладів Одеси:

Mash Taproom.
Punkraft – бар крафтового пива.
Odesa Food Market.

У Харкові наш хмільний напій представлений в:

Black Door Pub
Red Door Pub

У Дніпрі його смаком можна в закладі під назвою “Кеди мистецтвознавця”; в Миколаєві – в магазині-пабі авторського пива “Draft & Craft”; у Львові – в Drunken Качка; в Запоріжжі – Last Unicorn food.

У столиці наш Vannila Dubbel можна покуштувати відразу в шести закладах:

Punkraft – бар крафтового пива.
Кеди мистецтвознавця.
Drunken Monkey Bar Ципа.
DUX bar VedMead.
Волохаті Хміль.
Old Bricks.